Netylant kalboms apie aukštojo mokslo pertvarką, praeitą trečiadienį diskutuoti susitiko MRUSA prezidentė Kamilė Salickaitė, rektorius doc. dr. Algirdas Monkevičius ir Akademinių reikalų centro vadovė dr. Barbara Stankevič. Aukštojo mokslo reformos tikslas – sutelkti aukštųjų mokyklų pajėgas, gerinant studijų kokybę.  Vyriausybei preliminariai patvirtinus universitetų jungimosi planą, Mykolo Romerio universitetas mato galimybę jungtis su Vilniaus Gedimino technikos universitetu. Išnaudojant visas tarptautines, tiek tarpkryptines galimybes, galima sukurti tokią studijų ir mokslo kokybę, kurios reikia mūsų visuomenės gerovei ir pasaulio konkurencingumo didinimui. Apie tai plačiau bus kalbama jau šią savaitę MRU bendruomenės susitikime, tad sekite naujienas.

Mūsų universitete ypatingai vertinamas aktyvumas, dalyvavimas studentų organizacijose, projektų vykdymas, o seniūnai neatsiejama universiteto dalis. Tad norime pranešti, kad nuo vasario mėnesio bus skiriamos trys stipendijos aktyviausiems seniūnams. Kriterijai ir atranka bus paskelbti vėliau, tačiau jau dabar galime paminėti, kad seniūnas norintis gauti vienkartinę skatinamąją stipendiją už aktyvią seniūno veiklą, turės atsiųsti motyvacinį ir rekomendaciją. Laukite atrankos pradžios ir būtinai dalyvaukite.

Visos diskusijos yra reikšmingos,  skatina tarpusavio tobulėjimą ir įsiklausymą. Susitikimo metu pakalbėta apie studentų atstovybės veiklą, kuo mums svarbūs alumni, taip pat kokia yra  studentų socialinė aplinka, kokių pertraukų ar erdvių norime. Visus savo poreikius ir pastebėjimus galite mums siųsti paštu: akademikai@mrusa.lt.

Taip galėsime kurti ateitį kartu!

PRIMINIMAI:

·       Savo  studijų  paštuose prašome užpildyti apklausą dėl studijų kokybės, apklausos nuorodą rasite pašte.

·       Nuo lapkričio 27 dienos, galite dalyvauti kalėdinėje akcijoje „prikelk savo drabužį antram gyvenimui“.
Nuoroda.

·       Kviečiame prisijungti prie MRUSA veiklos. Visi užsiėmimai vyksta po paskaitų, aukime ir tobulėkime!

Kamilė Salickaitė