PIRMAKURSIŲ STOVYKLOS

„SURVIVOR BY MRUSA“ RĖMĖJAI

VIVI WAKE tai vienintelis vandenlenčių parkas, kuris Tave kviečia šokti į ežero bangas ir plaukti, judėti, slysti vandens paviršiumi!

Facebook: https://www.facebook.com/viviwake/

Visoje Lietuvoje yra įdomių, mistiškų ir šiurpių istorijų slepiančių vietų. Jas aplankyti padės pramogų agentūra VAIDUOKLIAI!

Facebook: https://www.facebook.com/vaiduokliai/

Nori keliauti greičiau, pigiau ir patogiau? Turime tau sprendimą – viena geriausių pakeleivių bei maršrutų paieškos platformų BANANACAR.

Facebook: https://www.facebook.com/bananacarLT/

 

Profesionalus komedijos teatras DOMINO – tai teatras, kuriame niekada nebūna dramos.

Facebook:  https://www.facebook.com/DominoTeatras/

Gatvės šokių studija SKILLZ – aštuntus metus veikianti šokių mokykla, po vienu stogu auginanti įvairaus šokių stiliaus šokėjus.

Facebook: https://www.facebook.com/skillzstudio/

 

LEMON GYM tai sporto klubas, kokio ir reikia studentui – greitas, geras ir pigus! Pasiimk draugą į parankę ir spauskit iš savęs viską kartu!

Facebook: https://www.facebook.com/LemonGymLT/

Viena iš trijų didžiausių amerikietiškų kolų jau Lietuvoje! Rinkis laisvai ir paraugauk amerikietiško skonio – RC COLA!

Facebook: https://www.facebook.com/RCColaLietuva/

Masažai aparatu “Active Roll” – tobulai Jūsų savijautai ir dailioms kūno linijoms! Kūno studijoje “Activ Roll” aparatu atliekamas limfodrenažinis viso kūno masažas. Tai puikus būdas atsipalaiduoti ir palepinti save!

Facebook: https://www.facebook.com/sveikokunostudija/

Mūsų rėmėjai – VR CAFÉ Tau siūlo, virtualios realybės erdvėse, patirti tai, kas iki šiol buvo neįmanoma! Virtualios realybės sesijos metu galėsite nusikelti į bet kurį pasaulio tašką, kosmosą, atsidurti po vandeniu ar fantastiniame pasaulyje. Be abejonių, visa tai tikrai paliks šaunių įspūdžių kiekvienam lankytojui!

Facebook: https://www.facebook.com/VRcafe168/

EMSI degalinių tinklas prekiauja tik kokybiškais degalais, kurie atitinka visus ES kokybės reikalavimus. Ilgametė EMSI veiklos strategija pagrįsta mažos kainos už kokybišką kurą santykiu!

Facebook: https://www.facebook.com/emsilt/

Paragavę ROKIŠKIO gaminamų sūrelių – norėsite jų dar ir dar! Trašus glaistas ištrips burnoje, o skonių įvarovė nustebins. Puikus pasistiprinimo šaltinis rytais, kai skubate ar, kai norite užkasti kažko skanaus. Geras skonis ir produkto kokybė garantuota!

Facebook: https://www.facebook.com/AB-Roki%C5%A1kio-s%C5%ABris-1484394418517445/

Viliojantis. Smagus. Ir nepaprastai stebinantis. Tai viskas, ką jums reikia žinoti apie mūsų neįprastą iliuzijų muziejų VILNIL!

Facebook: https://www.facebook.com/Vilnil.lt/

KAUNO GRŪDŲ sukurta „SUN YAN“ rytietiškų skonių makaronų linija kiekvienam padės atrasti išskirtinį Azijos skonį. Ragauk ir mėgaukis!

Facebook: https://www.facebook.com/AB-Kauno-Gr%C5%ABdai-176582509712338/

RĖMĖJŲ SĄRAŠAS BUS PILDOMAS