top of page

Prezidiumo papildymas!


Kadangi MRUSA Ryšių su Visuomene komiteto pirmininkas Arminas Baronas atsistatydino dėl studijų Pietų Korėjoje, pirmininko vieta liko tuščia. Kas šią vietą Prezidiume užėmė sužinojome tik per LSS sąskrydį, kai vyko MRUSA oranžinių džemperių įteikimas aktyviesiems MRUSA nariams. Paskutinis džemperis su „Ryšių su Visuomene komiteto pirminkėužrašu buvo įteiktas mūsų šviežiausiai narei, kuri per trumpą laiką pasiekė aukštumas savo komiteto veikloje – Karinai Tamašauskaitei!


Džiaugiamės už Kariną, sveikiname su naujomis pareigomis bei linkime daug prasmingų darbų!Susipažinkime su MRUSA Prezidiumu:


Prezidentė – Aleksandra Kostojanskaja (prezidentas@mrusa.lt) atstovauja MRU studentams ne tik Universiteto lygmeniu, bet ir nacionaliniu.


Viceprezidentė Gabija Juzėnaitė (viceprezidentas@mrusa.lt) – padeda Prezidentei įgyvendinti tikslus bei koordinuoja MRU studentų atstovų sistemą.


Administratorė Kornelija Bajalytė (info@mrusa.lt) – atsakinga už organizacijos dokumentus, protokolus, LSP ir kitus administracinius reikalus.


Socialinių ir akademinių reikalų komiteto pirmininkas Dovydas Vanagas (akademikai@mrusa.lt) – dirba su studijų kokybės užtikrinimu, studentų interesų gynimu, iškilusių akademinių problemų sprendimu, sąžiningos konkurencijos plėtojimu ir rūpinimusi studentų socialine gerove MRU.


Žmogiškųjų išteklių komiteto pirmininkė Gabrielė Vilkytė (zmoniu@mrusa.lt) – dirba su naujų narių pritraukimu, jų informavimu, motyvacija, šiltos atmosferos kūrimu ir specialiais mokymais.


Projektų komiteto pirmininkė Gabija Rokytė (projektai@mrusa.lt) – kartu su komanda ruošia ir teikia renginių, mokymų ar kitų veiklų projektus siekiant įgyti papildomą finansavimą.


Ryšių su visuomene komiteto naujoji pirmininkė Karina Tamašauskaitė (rysiai@mrusa.lt) – administruoja organizacijos socialinius tinklus, viešiną aktualią informaciją tiek vidinei bendruomenei, tiek išorinei. Džiaugiames už Karina ir sveikiname su naujomis pareigomis ir linkime kupiną prasmingų darbų!


Kultūros komiteto pirmininkė Neringa Žukauskaitė (kultura@mrusa.lt) - užsiima įvairių kultūrinių ir laisvalaikio renginių organizavimu, kartu ugdo studentų kūrybiškumą ir meninius gebėjimus.


Rinkodaros komiteto pirmininkas Tomas Veršilo (rinkodara@mrusa.lt) – ieško finansinių bei barterinių rėmėjų renginių ir projektų įgyvendinimui. Taip pat ieško ilgalaikių atstovybės partnerių.


Viešojo saugumo akademijos pirmininkė Aurėja Kaminskaitė (vsa@mrusa.lt) – atsakinga už MRUSA padalinio veiklą Kaune.


Prezidiumo kontaktus visada rasite tinklalapio skiltyje „Prezidiumas


Su mumis visada galite susisiekti bendruoju el. paštu info@mrusa.lt arba jei turite konkretų klausimą Prezidiumo komandai – visais viršuje nurodytais el.paštais. Taip pat galite parašyti per Facebook arba Instagram privačia žinute.Comments


bottom of page