Ką mėgstate veikti laisvalaikiu?

Mano laisvalaikis – tai laikas sau. Laisvalaikį mėgstu praleisti sporto salėje arba draugų būry. Stengiuosi atrasti laiko nueiti į kiną ar spektaklį, ar į kokį renginį.

Kokie užsiėmimai Jums labiausiai patinka?

Labiausiai man patinka aktyvesnis laiko praleidimas, tad mėgstu nueiti į aerobiką ar kokį kitokį grupinį užsiėmimą.

Ką be studijų dar veikėte universitete?

Be studijų bakalauro metu MRU lankiau ES būrelį, lankiau kinų kalbos kursus, eidavau į organizuojamus renginius, seminarus, mokymus (turiu ne vieną gautą pažymėjimą, kurie puošia mano CV), buvau vienos teisės pirmo kurso grupės kuratorė, o magistro metu lieka tik laiko nueiti į biblioteką ir eiti seniūno pareigas.

Ką galėtumėte papasakoti apie savo studijas?

Studijuoju civilinę ir verslo teisę, šios studijos ne tik, kad įdomios, bet ir vertingos bei reikalingos. Džiaugiuosi, kad visi dalykai yra “Į temą”. Iš tiesų studijos nėra lengvos, tačiau savo įdomumu jos tampa daug lengvesnės, nes visada įdomu ruoštis seminarams, paskaitoms, visada verta ir įdomu nueiti į paskaitas, dėstytojai moka sudominti, tad ir mokytis tampa lengviau.

Aurelija Jokubauskaitė

Kuo dabar užsiimate? Ar tai susiję su studijomis?

Šiuo metu dirbu verslo ir mokesčių advokatų kontoroje “JURIDICON”. Studijos ir darbas yra susiję, ką sužinau studijų metu pritaikau darbe ir atvirkščiai.

Koks jūsų mėgstamiausias MRU dėstytojas?

Oj, turbūt, kad vieno dėstytojo net negalėčiau išskirti. Tačiau iš bakalauro laikų smagu prisiminti civilistus, pavyzdžiui, R. Birštoną, V. Budreckienę, V. Jurkevičių, D. Bolzaną. Šiai dienai, studijuojant magistre, vėl dėstė D. Bolzanas, tad tikrai jo paskaitos ir seminarai būdavo kitokie, visada duodavo daugiau nei parašyta vadovėlyje ir visada priversdavo mąstyti, nes visada duodavo klausimus “čia jums šiaip pamąstymui”. Taigi tai vienas iš mano mėgstamiausių dėstytojų.

Kokia jūsų svajonė?

Aš šiek tiek, prietaringa, tad manau, jei pasakysiu savo svajonę ji gali ir neišsipildyti :)) Tačiau, dabar kai iki studijų pabaigos likę jau ne tiek ir daug, svajonė yra sėkmingai pabaigti studijas ir tada susiplanuoti atostogas ! 🙂 

Gabrielė Lesnickaitė

 

Ką mėgstate veikti laisvalaikiu?

Laisvalaikiu mėgstu užsiimti įvairia veikla. Labiausiai mėgstu keliauti su artimais žmonėmis. Kelionės visada praturtina žmogų ir leidžia pasiimti gerų emocijų, kurios visada kelią motyvaciją eiti į priekį. Taip pat labai mėgstu skaityti knygas.

Kokie užsiėmimai Jums labiausiai patinka?

Kažkokio vieno užsiėmimo neturiu, kuris man patiktų labiausiai. Labai mėgstu išbandyti kažką naujo ir taip išsikeldama sau naujus iššūkius.

Ką be studijų dar veikėte universitete?

Be studijų universitete dar aktyviai dalyvauju studentų atstovybėje. Ten esu viceprezidentė bei žmonių išteklių komiteto pirmininkė. Tai viena iš mylimiausių veiklų  mano širdžiai šiuo momentu.

Ką galėtumėte papasakoti apie savo studijas?

Aš studijuoju psichologiją todėl mano studijų kryptis yra labai plati. Studijuodama mokausi pažinti ne tik kitus, bet ir pačią save. Labai daug ko išmokau. Kaip bendrauti su kitais, klausytis žmonių ir padėti jiems bei suteikti sau motyvacijos darytis darbus, kai atrodo jau nieko nebenori daugiau. Esu be galo patenkinti savo studijomis nes jaučiu, kad esu savose rogėse, kaip sakoma. 🙂

Kuo dabar užsiimate? Ar tai susiję su studijomis?

Dabar aktyviai veikiu studentų atstovybėje. Manau, kad tai tikrai susiję su mano studijomis nes labai daug ką galiu pritaikyti dirbdama. Kaip bendrauti, kaip išklausyti žmonių , kaip prieiti bendros išvados ir net kartais kaip pakelti motyvacija žmonėms, kurios jie nebeturi ir nebenori nieko daryti.

Koks jūsų mėgstamiausias MRU dėstytojas?

Atsakau net negalvodama, kad mano mėgstamiausia dėstytoja yra- Oksana Malinauskienė. Ji man yra viena smagiausių dėstytojų. Jos paskaitos visada įdomios ir laikas pas ją labai greitai praeina. Su šia dėstytoja galima pašnekėti apie viską, todėl labai džiaugiuosi galėdama iš jos mokytis.

Kokia jūsų svajonė?

Sakoma, kad svajonių savo negalima sakyti nes kitaip neišsipildys. Tačiau galiu pasakyti tik tiek, kad jų turiu ne vieną ir stengsiuosi jas visas įgyvendinti kaip galima geriau. 🙂

Edita Lukavičiūtė

 

Ką mėgstate veikti laisvalaikiu?

Laisvalaikio pastaruoju metu neturiu itin daug, be studijų dar dirbu, tačiau radus laisvo laiko, jį skiriu savo šeimai, draugams, ramiam poilsiui su knyga, atšilus orams dažnai važinėju dviračiu.

Kokie užsiėmimai Jums labiausiai patinka?

Buvimas su draugais, vandens aerobika, važinėjimas dviračiu, badmintonas. Šią vasarą planuojame keliones po Lietuvą, galbūt atrasiu naują hobį! 😉

Ką be studijų dar veikėte universitete?

Kaip jau minėjau anksčiau, esu dirbanti, tai laiko praktiškai randu tik paskaitų/seminarų lankymui. Jeigu darbo grafikas leidžia, dalyvauju konferencijose, susitikimuose su politikais, Seimo nariais.

Ką galėtumėte papasakoti apie savo studijas?

Nesigailiu pasirinkusi viešojo administravimo studijas. Studijuojami dalykai konkretūs, orientuoti ne vien į valstybės tarnautojo ruošimą, bet apima ir daugiau sričių, tokių kaip vadyba ar politika. Studijų kokybę lemia taip pat ir dėstytojai, kurie MRU yra savo srities profesionalai, puikiai perteikiantys reikiamas žinias. Svarstau galimybę gilinti viešojo administravimo žinias studijuojant ir magistrą.

Kuo dabar užsiimate? Ar tai susiję su studijomis?

Daugiau nei 2 metus dirbau klientų aptarnavimo specialiste keliose įmonėse, tačiau šiuo metu pradedu eiti sekretorės pareigas valstybiniame darželyje. Šis darbas bus artimiausias mano studijoms ir manau, jog bus geras pagrindas ateityje siekiant pretenduoti į valstybės tarnautojos poziciją.

Koks jūsų mėgstamiausias MRU dėstytojas?

Kiekviename semestre sutikdavome išskirtinių dėstytojų, kurie vienaip ar kitaip įstrigo atmintyje, tačiau pasitaikydavo ir neutralių dėstytojų, kurie mechaniškai išdėstydavo savo discipliną ir nepalikdavo įspūdžio. Tačiau išskirčiau kelis dėstytojus, kurių dėstymo metodai man patiko, buvo kitokie, įdomūs ir naudingi, tai S. Nefas ir T. Limba.

Kokia jūsų svajonė?

Svajonių turiu labai daug, o kad jos tikrai išsipildytų, negaliu atskleisti 🙂 Deja, esu prietaringa! 🙂